Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Voel-Hallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
230852
29.
18:00 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-11 Pige A | Pulje 2 Egebjerg IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
229487
29.
18:50 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-11 Drenge C | Pulje 3 Silkeborg IF 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
232295
29.
20:15 Silkeborg-Voel KFUM (OG) Serie 3 Damer | Pulje 5 Gjessø UF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
131290
30.
20:00 Silkeborg-Voel KFUM 2. Division Herrer | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
februar 2020
230306
02.
09:30 Silkeborg-Voel KFUM U-9 Pige A | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
229706
02.
10:20 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-13 Drenge B | Pulje 2 HA85, Hvinningdal Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
230396
02.
11:10 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-9 Pige B | Pulje 3 HA85, Hvinningdal Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
222005
02.
12:10 Silkeborg-Voel KFUM U-13 Pige AA | Pulje 3 Viborg HK Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
225586
02.
13:10 Silkeborg-Voel KFUM U-15 Pige 1. Division B | Pulje 4 Skjern Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
225556
02.
14:10 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-15 Pige 1. Division B | Pulje 3 Hadsten Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
221051
02.
15:10 Silkeborg-Voel KFUM U-17 Drenge 1. Division B | Pulje 1 HEI/VRI Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
224104
04.
19:00 Silkeborg-Voel KFUM U-15 Drenge 1. Division A | Pulje 1 Hjallerup IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
245422
04.
19:00 Silkeborg-Voel KFUM, 1. Div. B Elite Cup U-15 Piger, 4. runde | Pulje 1 Skanderborg Håndbold, 1. Div. A Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
232307
05.
20:00 Silkeborg-Voel KFUM (OG) Serie 3 Damer | Pulje 5 Galten FS 4 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
229491
19.
19:00 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-11 Drenge C | Pulje 3 Funder/Engesvang 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
232129
19.
20:00 Silkeborg-Voel KFUM 3 Serie 2 Damer | Pulje 3 Skanderborg Håndbold 4 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
221783
20.
18:00 Silkeborg-Voel KFUM U-11 Drenge AA | Pulje 5 Ry Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
231738
22.
10:00 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-13 Piger B | Pulje 3 Egebjerg IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
228861
23.
09:00 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-11 Drenge A | Pulje 2 Funder/Engesvang Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
230861
23.
09:50 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-11 Pige A | Pulje 2 Stilling IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
224354
23.
10:40 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 2 Herning f. H. 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
222385
23.
11:40 Silkeborg-Voel KFUM U-13 Drenge AA | Pulje 5 ØBG Silkeborg Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
224384
23.
12:40 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 3 AGF, Århus Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
221538
23.
13:40 Silkeborg-Voel KFUM U-11 Piger AA | Pulje 2 Herning f. H. Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
223406
23.
14:30 Silkeborg-Voel KFUM 2 Jyllandsserien Herrer | Pulje 4 Ans IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
241466
23.
09:30 Silkeborg-Voel KFUM U-9 Drenge A | Pulje 1 Gødvad GIF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
230591
23.
10:20 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-9 Pige C | Pulje 1 Ans IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
228472
23.
11:10 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-9 Drenge B | Pulje 4 Silkeborg IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
228442
23.
12:00 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-9 Drenge B | Pulje 3 Egebjerg IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
230958
23.
12:50 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-11 Pige B | Pulje 3 Silkeborg IF 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
223676
23.
13:40 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-17 Drenge A | Pulje 5 BMI-Odder Alliancen Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
231919
23.
14:40 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Piger A | Pulje 2 Torsted HK 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
229949
24.
19:20 Silkeborg-Voel KFUM 3 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Brande HK Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
229507
26.
19:00 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-11 Drenge C | Pulje 3 Resenbro UIF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
232310
26.
20:00 Silkeborg-Voel KFUM (OG) Serie 3 Damer | Pulje 5 Lemming IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
230962
29.
10:20 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-11 Pige B | Pulje 3 ØBG Silkeborg Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
231742
29.
11:10 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-13 Piger B | Pulje 3 ØBG Silkeborg 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
235593
29.
12:00 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel 2 U-19 Drenge 1. Division | Pulje 2 Skjern Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
149059
29.
13:10 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
marts 2020
247771
03.
20:15 Silkeborg-Voel KFUM, 2. Div. Santander Cup - LP Herrer, 5. runde | Pulje 1 TM Tønder Håndbold, 1. Div. Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
224390
04.
19:15 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 3 Stilling IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
228865
05.
17:55 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-11 Drenge A | Pulje 2 Østbirk IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
222389
06.
18:00 Silkeborg-Voel KFUM U-13 Drenge AA | Pulje 5 Hammel GF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
225594
07.
12:30 Silkeborg-Voel KFUM U-15 Pige 1. Division B | Pulje 4 Team Esbjerg HK 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
225564
07.
13:30 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-15 Pige 1. Division B | Pulje 3 AGF, Århus 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
131573
07.
14:30 Silkeborg-Voel KFUM 2 2. Division Damer | Pulje 2 SIF Ansager Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
230865
08.
09:00 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-11 Pige A | Pulje 2 Kjellerup Håndbold Klub Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
224119
08.
10:50 Silkeborg-Voel KFUM U-15 Drenge 1. Division A | Pulje 1 Ry Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
224360
08.
11:55 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
224295
08.
13:00 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-17 Pige 1. Division B | Pulje 2 Sønderjyske Ungdom Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
225406
08.
14:15 Silkeborg-Voel KFUM U-17 Pige Liga | Pulje 1 Herning-Ikast Håndbold Ungdom Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
229955
08.
15:35 Silkeborg-Voel KFUM 3 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Galten FS Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
131307
08.
16:50 Silkeborg-Voel KFUM 2. Division Herrer | Pulje 2 Faaborg ØH Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
223412
08.
18:15 Silkeborg-Voel KFUM 2 Jyllandsserien Herrer | Pulje 4 Stilling IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
230404
08.
09:30 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-9 Pige B | Pulje 3 Sejs-Svejbæk IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
228478
08.
10:25 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-9 Drenge B | Pulje 4 Sejs-Svejbæk IF 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
230597
08.
11:20 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-9 Pige C | Pulje 1 Galten FS Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
228448
08.
12:15 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-9 Drenge B | Pulje 3 Ry Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
231925
08.
13:10 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Piger A | Pulje 2 Kjellerup Håndbold Klub Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
231444
08.
14:05 Silkeborg-Voel KFUM U-13 Piger A | Pulje 3 Sejs-Svejbæk IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
229714
08.
15:00 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-13 Drenge B | Pulje 2 HT 87, Hauge-Thorning Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
223682
08.
15:55 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-17 Drenge A | Pulje 5 Jelling FS Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
223415
10.
20:15 Silkeborg-Voel KFUM 2 Jyllandsserien Herrer | Pulje 4 Stavtrup IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
221060
10.
19:00 Silkeborg-Voel KFUM U-17 Drenge 1. Division B | Pulje 1 Viborg Forenede Håndboldklubber 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
221544
11.
18:05 Silkeborg-Voel KFUM U-11 Piger AA | Pulje 2 Gødvad GIF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
222013
11.
19:00 Silkeborg-Voel KFUM U-13 Pige AA | Pulje 3 Ikast f. S. Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
232135
11.
20:00 Silkeborg-Voel KFUM 3 Serie 2 Damer | Pulje 3 Galten FS 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
224280
13.
17:45 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-17 Pige 1. Division B | Pulje 2 HEI/VRI 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
225412
14.
10:30 Silkeborg-Voel KFUM U-17 Pige Liga | Pulje 1 SHEA U17 Skanderborg Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
221547
15.
09:00 Silkeborg-Voel KFUM U-11 Piger AA | Pulje 2 Silkeborg IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
221786
15.
09:50 Silkeborg-Voel KFUM U-11 Drenge AA | Pulje 5 Skanderborg Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
225554
15.
10:40 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-15 Pige 1. Division B | Pulje 3 Bjerringbro FH Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
222393
15.
11:40 Silkeborg-Voel KFUM U-13 Drenge AA | Pulje 5 Gødvad GIF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
224122
15.
12:40 Silkeborg-Voel KFUM U-15 Drenge 1. Division A | Pulje 1 HF Mors Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
231928
15.
13:40 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Piger A | Pulje 2 Funder/Engesvang Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
224363
15.
14:40 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 2 Thy Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
223685
15.
15:40 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-17 Drenge A | Pulje 5 Silkeborg IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
229958
15.
16:40 Silkeborg-Voel KFUM 3 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Filskov IF 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
228451
15.
09:25 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-9 Drenge B | Pulje 3 Brædstrup Håndboldklub Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
230407
15.
10:15 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-9 Pige B | Pulje 3 HT 87, Hauge-Thorning Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
229717
15.
11:05 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-13 Drenge B | Pulje 2 Gødvad GIF 3 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
229511
15.
11:55 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-11 Drenge C | Pulje 3 HT 87, Hauge-Thorning 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
230317
15.
12:45 Silkeborg-Voel KFUM U-9 Pige A | Pulje 2 Gødvad GIF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
230966
15.
13:35 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-11 Pige B | Pulje 3 Gødvad GIF 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
231746
15.
14:25 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-13 Piger B | Pulje 3 Ry Håndbold 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
228869
15.
15:15 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-11 Drenge A | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
231447
15.
16:05 Silkeborg-Voel KFUM U-13 Piger A | Pulje 3 Galten FS Voel-HallenVoel Hallen - Hal 2
224393
18.
19:15 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 3 Todbjerg-Mejlby IF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
232138
20.
17:50 Silkeborg-Voel KFUM 3 Serie 2 Damer | Pulje 3 Torsted HK 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
229515
22.
09:30 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-11 Drenge C | Pulje 3 Virklund Boldklub Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
225572
22.
10:20 Silkeborg-Voel KFUM 2 U-15 Pige 1. Division B | Pulje 3 Hornbæk SF Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
225602
22.
11:20 Silkeborg-Voel KFUM U-15 Pige 1. Division B | Pulje 4 Vejle Håndbold Klub Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
232319
22.
12:20 Silkeborg-Voel KFUM (OG) Serie 3 Damer | Pulje 5 Gødvad GIF 2 Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
131585
22.
13:20 Silkeborg-Voel KFUM 2 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
131325
27.
19:00 Silkeborg-Voel KFUM 2. Division Herrer | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
235594
29.
11:40 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel 2 U-19 Drenge 1. Division | Pulje 2 Viborg HK Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
221066
29.
12:50 Silkeborg-Voel KFUM U-17 Drenge 1. Division B | Pulje 1 Sæby HK Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1
149083
29.
14:00 BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Voel-HallenVoel Hallen - Hal 1

Vælg forbund

Luk