Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

SU`VI:T Arena

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
225784
19.
09:45 GOG Håndbold U-9 Drenge A (kortbane) (2. Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
238826
19.
10:35 GOG Håndbold 1 U-11 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 GOG Håndbold 2 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237641
19.
11:20 GOG Håndbold U-11 Pige AA (2, halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
211300
21.
18:15 GOG Oure U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
118668
25.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
236878
25.
13:15 Gudme Håndboldklub 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Fynsserie Kval. BR 66 Langeskov SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237286
25.
14:30 GOG Oure U-15 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 Odense Midtfyn HF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
245590
25.
15:30 Gudme Håndboldklub U-17 Drenge Liga - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238488
26.
10:50 GOG Håndbold U-13 Drenge AA | Pulje 1 Søndersø IF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238660
26.
11:50 GOG Håndbold U-13 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 2 Højby S.& G. SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
217844
26.
12:35 GOG Håndbold U-17 Pige Liga - 2. halvdel | Pulje 1 Odense Håndbold U-17 Piger SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
162193
26.
13:55 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
203617
26.
16:15 GOG Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 SUS Nyborg SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238565
26.
17:30 GOG Håndbold 3 U-13 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
207278
26.
18:30 GOG Gudme 2 U-19 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 SUS Nyborg SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238832
26.
10:15 GOG Håndbold 2 U-11 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238787
26.
11:00 GOG Håndbold U-11 Drenge AA (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237496
26.
12:45 GOG Håndbold U-13 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 Nyborg GIF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
203866
26.
13:30 Gudme Håndboldklub U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Helsingør Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
171017
26.
14:40 GOG Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237429
26.
16:00 GOG Håndbold U-13 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 Krarup Espe Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
217865
28.
19:45 GOG Håndbold U-17 Pige Liga - 2. halvdel | Pulje 1 Oure I.E. HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238571
31.
16:30 GOG Håndbold 1 U-13 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 GOG Håndbold 3 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
203853
31.
20:00 Gudme Håndboldklub U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
februar 2020
125716
01.
16:10 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238570
02.
10:15 GOG Håndbold 2 U-13 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK 2 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238667
02.
11:15 GOG Håndbold U-13 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
207286
02.
12:00 GOG Gudme 2 U-19 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Næsby IF 2 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
171021
02.
13:15 GOG Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 BK Ydun SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238837
02.
12:00 GOG Håndbold 1 U-11 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238795
02.
12:45 GOG Håndbold U-11 Drenge AA (2. halvs) | Pulje 1 Aarup BK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237648
02.
13:45 GOG Håndbold U-11 Pige AA (2, halvs) | Pulje 1 DHG Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
131291
02.
16:00 GOG Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 2 Skjern Håndbold 2 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
211307
02.
17:20 GOG Oure U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
203561
02.
18:20 Gudme Håndboldklub 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Helsingør Øresund Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
118698
15.
13:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
125730
15.
16:10 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
203611
16.
17:00 GOG Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
245650
21.
GOG Håndbold U-13 Pige A Ungdomspokalturnering - 4. Runde | Kampe Team Svendborg SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
162204
22.
13:00 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Furesø Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
237298
22.
14:20 GOG Oure U-15 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 OH 77 Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
203893
22.
13:30 GOG Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Furesø Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238039
22.
14:45 GOG Håndbold 3 Serie 1 Herrer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 Kval. Tåsinge HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238844
23.
10:00 GOG Håndbold 2 U-11 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense 1 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238577
23.
10:45 GOG Håndbold 3 U-13 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Nyborg GIF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238494
23.
11:45 GOG Håndbold U-13 Drenge AA | Pulje 1 Brenderup IF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
237506
23.
12:45 GOG Håndbold U-13 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
237443
23.
13:45 GOG Håndbold U-13 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 Haarby BK Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
237951
23.
10:00 GOG Håndbold U-9 Pige A (kortbane) (2. Halvs) | Pulje 1 DHG Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
230762
23.
10:50 Gudme Håndboldklub Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
236888
23.
11:50 Gudme Håndboldklub 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Fynsserie Kval. OH 77 Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237689
23.
13:05 GOG Håndbold U-11 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 Allesø GF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
125744
25.
18:30 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
245623
27.
18:45 Gudme Håndboldklub U-17 Drenge Liga - 2. halvdel | Pulje 2 Oure I.E. HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
marts 2020
238595
01.
10:00 GOG Håndbold 2 U-13 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Nyborg GIF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238503
01.
11:00 GOG Håndbold U-13 Drenge AA | Pulje 1 IF Stjernen Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
237461
01.
12:00 GOG Håndbold U-13 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
237316
01.
13:00 GOG Oure U-15 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238862
01.
11:15 GOG Håndbold 1 U-11 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense 1 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
225685
01.
12:00 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 SUS Nyborg SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
212963
01.
13:15 GOG Håndbold 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237396
04.
18:00 GOG Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 1 DHG Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
162209
05.
18:45 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237398
06.
19:45 GOG Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 1 Nyborg GIF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
125758
07.
16:00 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238586
08.
10:00 GOG Håndbold 1 U-13 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
203868
08.
11:00 Gudme Håndboldklub U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 IF Stjernen Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
118710
08.
14:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238584
08.
16:45 GOG Håndbold 3 U-13 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK 1 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
237957
08.
09:00 GOG Håndbold U-9 Pige A (kortbane) (2. Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
225803
08.
09:45 GOG Håndbold U-9 Drenge A (kortbane) (2. Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238851
08.
10:35 GOG Håndbold 2 U-11 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Faaborg ØH SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238797
08.
11:20 GOG Håndbold U-11 Drenge AA (2. halvs) | Pulje 1 TPI-Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237650
08.
12:20 GOG Håndbold U-11 Pige AA (2, halvs) | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238682
08.
13:25 GOG Håndbold U-13 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 2 Risøhøj SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
230777
08.
14:10 Gudme Håndboldklub Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Sanderum Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237520
08.
15:10 GOG Håndbold U-13 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
131309
08.
16:00 GOG Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 2 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238044
08.
17:20 GOG Håndbold 3 Serie 1 Herrer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 Kval. Korup IF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
245608
12.
18:45 Gudme Håndboldklub U-17 Drenge Liga - 2. halvdel | Pulje 2 Team Sydhavsøerne SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
211309
14.
15:00 GOG Oure U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 AG Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
203563
14.
16:00 Gudme Håndboldklub 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
203625
15.
12:45 GOG Håndbold U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Oure Elite Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
238583
15.
14:00 GOG Håndbold 2 U-13 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
237448
15.
15:00 GOG Håndbold U-13 Pige A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense 1 SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
203858
15.
12:45 Gudme Håndboldklub U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 HIK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238850
15.
14:15 GOG Håndbold 1 U-11 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
203904
15.
15:00 GOG Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
238411
15.
16:10 Gudme Håndboldklub U-15 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Middelfart HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
237304
15.
17:10 GOG Oure U-15 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 STIF Salbrovad SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
162219
17.
19:45 Gudme Håndboldklub U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
125765
18.
19:00 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

Vælg forbund

Luk