Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Rosengårdskolens Hal

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
236884
28.
19:00 OH 77 Odense Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Fynsserie Kval. Sdr. Nærå I.F. Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
239002
29.
18:30 OH 77 Odense U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 2 Sanderum Håndbold 2 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
230533
30.
19:00 OH 77 Odense 3 Serie 3 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Højby S.& G. 3 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
februar 2020
128510
01.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
239010
02.
10:00 OH 77 Odense U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 2 Nr. Lyndelse/Søby HK Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
239350
02.
10:45 OH 77 Odense U-13 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
237293
02.
11:30 OH 77 Odense U-15 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
230689
02.
12:30 OH 77 Odense 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 1 Hårslev GF 2 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
237890
21.
17:00 OH 77 Odense U-11 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
236728
22.
15:00 OH 77 Odense 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
237318
25.
17:30 OH 77 Odense U-15 Pige B (2 Halvs) | Pulje 1 Rolfsted IF Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
230714
25.
18:30 OH 77 Odense 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 1 Fjordager IF Håndbold Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
236746
25.
19:30 OH 77 Odense 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Stige Håndboldklub Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
230558
27.
19:00 OH 77 Odense 3 Serie 3 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Thurø IF Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
128523
27.
20:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
marts 2020
239017
06.
17:30 OH 77 Odense U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 2 Tåsinge HK 1 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
239375
06.
18:15 OH 77 Odense U-13 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Assens HK Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
230546
12.
19:00 OH 77 Odense 3 Serie 3 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Vindinge BK Håndbold Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
239363
13.
19:00 OH 77 Odense U-13 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Kølstrup-Rynkeby HK Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
128535
14.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
236735
14.
14:45 OH 77 Odense 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
230702
15.
12:30 OH 77 Odense 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 6 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
236900
17.
19:00 OH 77 Odense Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Fynsserie Kval. Kerteminde HK Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
230564
19.
19:00 OH 77 Odense 3 Serie 3 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 SUS Håndbold 4 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
128541
21.
13:30 OH 77 Odense 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
239023
22.
10:00 OH 77 Odense U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
239381
22.
10:45 OH 77 Odense U-13 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
230720
22.
11:30 OH 77 Odense 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 1 Faldsled/Svanninge S.G.& I. Rosengårdskolens HalRosengårdhallen
225477
25.
20:45 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Rosengårdskolens HalRosengårdhallen

Vælg forbund

Luk