Søg Håndboldinfo
Del

Ullerslev Kultur- og Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2021
307934
22.
SUS Håndbold U-15 Drenge Ungdomspokalturnering - 2. runde | Kampe Højfyn Håndbold HF 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315370
24.
10:00 SUS Håndbold U-13 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 OH 77 Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315999
24.
11:00 SUS Håndbold U-13 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 2 Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315426
24.
12:00 SUS Håndbold U-13 Pige C (2 Halvs) | Pulje 2 Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
260832
30.
SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Vejle Håndbold Klub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
261359
30.
SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
256424
30.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315573
31.
10:00 SUS Håndbold U-11 Pige D (2. halvs) | Pulje 1 Tommerup HK 1 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315378
31.
11:00 SUS Håndbold U-13 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 BR 66 Langeskov Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
309010
31.
12:00 SUS Nyborg U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Stenstrup IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
311154
31.
13:30 SUS Nyborg U-19 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Højby S.& G. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315742
31.
15:00 SUS Nyborg U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
316090
31.
10:00 SUS Håndbold U-11 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Faaborg ØH Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
315249
31.
11:00 SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Nyborg GIF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
316007
31.
12:15 SUS Håndbold U-13 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 2 Østfyns HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
315852
31.
13:15 SUS Håndbold U-15 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
314465
31.
14:30 SUS Nyborg U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Oure I.E. HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
februar 2021
316106
28.
10:00 SUS Håndbold U-11 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 GOG Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315235
28.
11:00 SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
316014
28.
12:15 SUS Håndbold U-13 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 2 GOG Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315868
28.
13:15 SUS Håndbold U-15 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315658
28.
10:00 SUS Håndbold U-10 Pige C (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Haarby IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
315589
28.
11:00 SUS Håndbold U-11 Pige D (2. halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
315385
28.
12:00 SUS Håndbold U-13 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
marts 2021
256437
06.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315434
07.
11:00 SUS Håndbold U-13 Pige C (2 Halvs) | Pulje 2 OH 77 Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315744
07.
13:15 SUS Nyborg U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
260850
07.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315391
14.
10:00 SUS Håndbold U-13 Pige B (2 Halvs) | Pulje 2 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315860
14.
11:00 SUS Håndbold U-15 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 2 Middelfart HK 1 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315265
14.
12:15 SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
311164
14.
13:30 SUS Nyborg U-19 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 BR 66 Langeskov Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
260862
14.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315688
14.
10:00 SUS Håndbold U-10 Pige C (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Middelfart HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
315581
14.
11:00 SUS Håndbold U-11 Pige D (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
316098
14.
12:00 SUS Håndbold U-11 Drenge A (2 Halvs) | Pulje 1 Nyborg GIF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
256398
16.
20:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE