Søg Håndboldinfo
Del

Ullerslev Kultur- og Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2020
298172
01.
SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
301630
01.
11:45 SUS Håndbold U-11 Pige C | Pulje 2 Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
302086
03.
17:30 SUS Håndbold U-15 Drenge B | Pulje 2 Nyborg GIF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
302263
03.
18:40 SUS Håndbold U-13 Drenge C | Pulje 2 Langeland HF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
300879
03.
SUS Håndbold 2 Serie 2 Damer | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
Kamp udsat
UDS
301133
03.
18:15 SUS Håndbold U-15 Pige A | Pulje 2 Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
301618
05.
16:45 SUS Håndbold U-11 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
301866
07.
SUS Håndbold 4 Serie 3 Herrer | Pulje 2 Langeland HF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
260778
08.
SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
261305
08.
SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
300618
08.
SUS Håndbold Serie 4 Herrer | Pulje 2 He-Ry 67 3 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
301486
08.
11:00 SUS Håndbold U-13 Pige C | Pulje 2 Nyborg GIF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
295797
08.
16:30 SUS Nyborg U-19 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
302277
08.
11:30 SUS Håndbold U-13 Drenge C | Pulje 2 Stenstrup IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
301147
08.
12:30 SUS Håndbold U-15 Pige A | Pulje 2 Tved G.& I. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
302100
08.
13:40 SUS Håndbold U-15 Drenge B | Pulje 2 Højfyn Håndbold HF 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
298166
12.
SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
Kamp udsat
UDS
301160
12.
17:30 SUS Håndbold U-15 Pige A | Pulje 2 IF Stjernen Odense 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
301893
15.
SUS Håndbold 4 Serie 3 Herrer | Pulje 2 Vindinge BK Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
301645
15.
10:00 SUS Håndbold U-11 Pige C | Pulje 2 Bellinge IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
302368
15.
11:00 SUS Håndbold U-11 Drenge A | Pulje 1 DHG Odense 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
301492
15.
12:00 SUS Håndbold U-13 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
302290
15.
13:00 SUS Håndbold U-13 Drenge C | Pulje 2 Tåsinge HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
302113
15.
14:00 SUS Håndbold U-15 Drenge B | Pulje 2 DHG Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
261317
19.
SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
Kamp udsat
UDS
303076
20.
17:00 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Næsby IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
260790
22.
SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
298184
22.
SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 OH 77 Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
300626
22.
SUS Håndbold Serie 4 Herrer | Pulje 2 Krarup Espe Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
302338
22.
10:00 SUS Håndbold U-11 Drenge A | Pulje 1 GOG Håndbold 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
301462
22.
11:00 SUS Håndbold U-13 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
293993
22.
13:30 SUS Nyborg U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HC Odense ungdom Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
304261
27.
19:00 SUS Nyborg U-19 Drenge 2. Division | Pulje 1 Team Vestfyn Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
december 2020
300894
01.
19:45 SUS Håndbold 2 Serie 2 Damer | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 3 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
301639
05.
10:00 SUS Håndbold U-11 Pige C | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
293997
05.
11:15 SUS Nyborg U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Faaborg ØH Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
261329
05.
12:45 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
256380
05.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
260802
05.
17:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
302378
05.
10:00 SUS Håndbold U-11 Drenge A | Pulje 1 Tommerup HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
301502
05.
10:55 SUS Håndbold U-13 Pige C | Pulje 2 BR 66 Langeskov Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
298202
05.
11:50 SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
302107
05.
13:15 SUS Håndbold U-15 Drenge B | Pulje 2 Stenstrup IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
301154
05.
14:25 SUS Håndbold U-15 Pige A | Pulje 2 GOG/Oure Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
301887
05.
15:35 SUS Håndbold 4 Serie 3 Herrer | Pulje 2 Tåsinge HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
300625
05.
16:45 SUS Håndbold Serie 4 Herrer | Pulje 2 Sanderum Håndbold 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
300859
11.
18:30 SUS Håndbold 2 Serie 2 Damer | Pulje 2 Kølstrup-Rynkeby HK 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
261294
11.
20:00 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
303084
12.
10:30 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 OH 77 Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
295891
12.
11:30 SUS Nyborg U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 Oure I.E. HK 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
298148
12.
13:00 SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
295814
12.
14:30 SUS Nyborg U-19 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Furesø Håndbold Klub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
300605
12.
11:10 SUS Håndbold Serie 4 Herrer | Pulje 2 MH 89 Marstal Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
261335
17.
19:15 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
256352
30.
SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE