Søg Håndboldinfo
Del

Birkerød Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
400506
26.
18:00 Birkerød HK U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 HK 73 - Frederikssund Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
404141
26.
19:05 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Espergærde IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
393819
27.
18:00 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 FIF 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
394899
27.
19:05 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Drenge BA - 2. halvdel | Pulje 3 KHKS Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
februar 2022
393429
01.
19:10 Rudersdal Håndbold 1 U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
399126
02.
19:00 Rudersdal Håndbold U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
399907
02.
20:10 Team Kongevejen Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 Tune IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
425586
06.
09:00 Birkerød HK U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
404274
06.
09:55 Birkerød HK U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Ålholm IF, Hillerød Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
398109
06.
10:50 Birkerød HK 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Hillerød Håndbold Klub 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
403554
06.
11:45 Birkerød HK U-11 Pige B2 - 2. halvdel | Pulje 7 Holte IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
397149
06.
12:40 Birkerød HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 7 Ålholm IF, Hillerød Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
421505
06.
13:35 Birkerød HK 2 U-13 Pige B - 2. halvdel | Pulje 8 Hillerød Håndbold Klub 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
393442
06.
14:40 Rudersdal Håndbold 1 U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
393532
06.
16:00 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
400519
06.
11:00 Birkerød HK U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 Hillerød Håndbold Klub 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
393832
06.
12:05 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 HØJ Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
399289
06.
13:10 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
394912
06.
14:15 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Drenge BA - 2. halvdel | Pulje 3 Amager Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
398676
21.
19:15 Rudersdal Håndbold U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
400512
22.
17:00 Birkerød HK U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 Furesø Håndbold Klub 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
421982
23.
19:00 Birkerød HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 5 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
394600
23.
20:05 Birkerød HK Old Boys BB - 2. halvdel | Pulje 1 AG Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
421492
23.
18:00 Birkerød HK 2 U-13 Pige B - 2. halvdel | Pulje 8 Allerød Håndbold Klub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
394522
24.
21:00 Holte IF Old Boys AA - 2. halvdel | Pulje 1 HIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
423164
25.
18:00 Birkerød HK 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 8 Hundested HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
397142
26.
11:45 Birkerød HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 7 Team Helsinge Håndbold 3 Birkerød Idrætscenter
marts 2022
375303
01.
20:00 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 HIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
423174
02.
19:00 Birkerød HK 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 8 Team Arresø Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
394609
02.
20:05 Birkerød HK Old Boys BB - 2. halvdel | Pulje 1 CIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
399922
09.
19:00 Team Kongevejen Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 Freja HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
394615
09.
20:05 Birkerød HK Old Boys BB - 2. halvdel | Pulje 1 Tårnby HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
421988
11.
18:00 Birkerød HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 5 HØJ 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
331372
12.
16:30 Rudersdal Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
425588
13.
10:00 Birkerød HK U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Fredensborg HK 78 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
403556
13.
11:00 Birkerød HK U-11 Pige B2 - 2. halvdel | Pulje 7 Furesø Håndboldklub 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
398111
13.
11:55 Birkerød HK 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Øresund Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
404276
13.
12:50 Birkerød HK U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Ajax København 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
421507
13.
13:45 Birkerød HK 2 U-13 Pige B - 2. halvdel | Pulje 8 HK 73 - Frederikssund 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
400521
13.
14:50 Birkerød HK U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 Slangerup HF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
330870
13.
16:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
335780
13.
17:30 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
399141
15.
18:15 Rudersdal Håndbold U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
399916
16.
20:00 Team Kongevejen Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 Ishøj HF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
398622
22.
20:15 Rudersdal Håndbold 2 U-19 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby-Virum 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
393450
23.
19:00 Rudersdal Håndbold 1 U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
399928
23.
20:20 Team Kongevejen Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 Tårnby HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
394621
23.
20:20 Birkerød HK Old Boys BB - 2. halvdel | Pulje 1 Jersie HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
394509
24.
21:00 Holte IF Old Boys AA - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
423175
25.
17:30 Birkerød HK 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 8 Team Helsinge Håndbold 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
421994
25.
18:35 Birkerød HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 5 VSH 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE