Komplet kampprogram
Kvalifikationsrækken Damer , Pulje 3
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3368311Man27-09-202120:15Ledøje-Smørum HKHelsingør Håndbold 2Ledøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 130-27
3368382Søn03-10-202115:00Freja HKLedøje-Smørum HKBellahøj HallerneBellahøjvej 1
2700 Brønshøj Danmark
Bellahøj Hallen16-20
3368342Tir05-10-202119:15Espergærde IF - Ønsker S2Københavns Håndboldklub Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen9-34
3368423Tor07-10-202119:15KFUMFreja HKEmdrup HallenNøkkerosevej 23
2400 København NV Danmark
Emdrup Hallen20-22
3368413Lør09-10-202112:50Københavns Håndboldklub Helsingør Håndbold 2Rypark HallenLyngbyvej 110
2100 København Ø Danmark
Rypark Hallen30-22
3368443Lør09-10-202114:30KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divGladsaxe HGOtto Mønsted HallenNørre Allé 53
2200 København N Danmark
Otto Mønsteds Hallen24-15
3368403Søn10-10-202117:20VHC/Vidar 2 Espergærde IF - Ønsker S2VanløsehallenHirtshalsvej  6 A+C
2720 Vanløse Danmark
Vanløsehal 227-20
3368321Tor14-10-202120:20KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divEspergærde IF - Ønsker S2Otto Mønsted HallenNørre Allé 53
2200 København N Danmark
Otto Mønsteds Hallen21-18
3368454Tor14-10-202120:30Helsingør Håndbold 2VHC/Vidar 2 Helsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 122-26
3368291Søn17-10-202119:00Københavns Håndboldklub Freja HKRypark HallenLyngbyvej 110
2100 København Ø Danmark
Rypark Hallen22-26
3368494Søn24-10-202117:00Ledøje-Smørum HKKFUMLedøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 123-24
3368565Søn31-10-202113:50Freja HKEspergærde IF - Ønsker S2Bellahøj HallerneBellahøjvej 1
2700 Brønshøj Danmark
Bellahøj Hallen24-19
3368525Søn31-10-202115:45VHC/Vidar 2 Ledøje-Smørum HKVanløsehallenHirtshalsvej  6 A+C
2720 Vanløse Danmark
Vanløsehal 216-15
3368535Søn31-10-202118:45Københavns Håndboldklub KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divRypark HallenLyngbyvej 110
2100 København Ø Danmark
Rypark Hallen16-25
3368576Søn07-11-202116:20Helsingør Håndbold 2Espergærde IF - Ønsker S2Helsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 127-18
3368616Søn07-11-202117:45Gladsaxe HGFreja HKGladsaxe Sportshalatt: Att: Gladsaxe HG
Vandtårnsvej 55
2860 Søborg Danmark
Gladsaxe Sportshal18-22
3368626Tir09-11-202119:15KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divLedøje-Smørum HKOtto Mønsted HallenNørre Allé 53
2200 København N Danmark
Otto Mønsteds Hallen27-19
3368667Lør13-11-202114:00KFUMKSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divEmdrup HallenNøkkerosevej 23
2400 København NV Danmark
Emdrup Hallen26-19
3368677Søn14-11-202113:20Ledøje-Smørum HKGladsaxe HGLedøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 130-15
3368657Søn14-11-202116:00VHC/Vidar 2 Københavns Håndboldklub VanløsehallenHirtshalsvej  6 A+C
2720 Vanløse Danmark
Vanløsehal 220-21
3368738Tor18-11-202120:30Gladsaxe HGVHC/Vidar 2 Gladsaxe Sportshalatt: Att: Gladsaxe HG
Vandtårnsvej 55
2860 Søborg Danmark
Gladsaxe Sportshal19-23
3368504Tor18-11-202121:30KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divFreja HKOtto Mønsted HallenNørre Allé 53
2200 København N Danmark
Otto Mønsteds Hallen30-26
3368708Søn21-11-202115:15Espergærde IF - Ønsker S2KFUMEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen16-25
3368698Søn21-11-202115:40Helsingør Håndbold 2KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 126-29
3368799Ons24-11-202120:00Ledøje-Smørum HKEspergærde IF - Ønsker S2Ledøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 133-15
3368789Lør27-11-202110:30KFUMHelsingør Håndbold 2Emdrup HallenNøkkerosevej 23
2400 København NV Danmark
Emdrup Hallen22-24
3368779Søn28-11-202119:55Københavns Håndboldklub Gladsaxe HGRypark HallenLyngbyvej 110
2100 København Ø Danmark
Rypark Hallen32-14
3368769Tir30-11-202118:30VHC/Vidar 2 Freja HKVanløsehallenHirtshalsvej  6 A+C
2720 Vanløse Danmark
Vanløsehal 222-21
33688811Tir30-11-202119:15Espergærde IF - Ønsker S2Gladsaxe HGEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen15-21
33688510Søn05-12-202100:00Gladsaxe HGHelsingør Håndbold 2Gladsaxe Sportshalatt: Att: Gladsaxe HG
Vandtårnsvej 55
2860 Søborg Danmark
Gladsaxe Sportshal0-0Udehold taberdømt
33688310Søn05-12-202119:55Københavns Håndboldklub Ledøje-Smørum HKRypark HallenLyngbyvej 110
2100 København Ø Danmark
Rypark Hallen16-17
33688210Tor09-12-202120:35VHC/Vidar 2 KFUMVanløsehallenHirtshalsvej  6 A+C
2720 Vanløse Danmark
Vanløsehal 222-21
33689011Lør11-12-202114:00KFUMKøbenhavns Håndboldklub Emdrup HallenNøkkerosevej 23
2400 København NV Danmark
Emdrup Hallen15-15
33688711Lør11-12-202116:00Helsingør Håndbold 2Freja HKHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 134-33
3368372Tir14-12-202120:45Gladsaxe HGKFUMGladsaxe Sportshalatt: Att: Gladsaxe HG
Vandtårnsvej 55
2860 Søborg Danmark
Gladsaxe Sportshal24-29
33690013Søn16-01-202214:40Espergærde IF - Ønsker S2Ledøje-Smørum HKEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen20-32
33690313Søn16-01-202215:00Gladsaxe HGKøbenhavns Håndboldklub Gladsaxe Sportshalatt: Att: Gladsaxe HG
Vandtårnsvej 55
2860 Søborg Danmark
Gladsaxe Sportshal21-16
33690413Tir18-01-202219:00Freja HKVHC/Vidar 2 Bellahøj HallerneBellahøjvej 1
2700 Brønshøj Danmark
Bellahøj Hallen23-22
33690914Tor20-01-202219:15KFUMLedøje-Smørum HKEmdrup HallenNøkkerosevej 23
2400 København NV Danmark
Emdrup Hallen21-18
33690614Søn23-01-202213:20VHC/Vidar 2 Helsingør Håndbold 2VanløsehallenHirtshalsvej  6 A+C
2720 Vanløse Danmark
Vanløsehal 137-17
33691014Tir25-01-202219:30Freja HKKSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divBellahøj HallerneBellahøjvej 1
2700 Brønshøj Danmark
Bellahøj Hallen26-21
33691615Søn30-01-202212:00KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divKøbenhavns Håndboldklub Otto Mønsted HallenNørre Allé 53
2200 København N Danmark
Otto Mønsteds Hallen26-13
33691515Søn30-01-202213:25Ledøje-Smørum HKVHC/Vidar 2 Ledøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 125-26
33691215Tir01-02-202219:30Espergærde IF - Ønsker S2Freja HKEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen18-29
33689913Tir01-02-202220:30Helsingør Håndbold 2KFUMHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 123-29
33692116Søn06-02-202213:50Ledøje-Smørum HKKSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divLedøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 121-27
33691716Søn06-02-202215:45Espergærde IF - Ønsker S2Helsingør Håndbold 2Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen23-28
33689612Tor10-02-202220:45KFUMGladsaxe HGEmdrup HallenNøkkerosevej 23
2400 København NV Danmark
Emdrup Hallen21-14
33689712Søn20-02-202212:45Ledøje-Smørum HKFreja HKLedøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 124-26
33692216Tir22-02-202219:00Freja HKGladsaxe HGBellahøj HallerneBellahøjvej 1
2700 Brønshøj Danmark
Bellahøj Hallen25-18
33692817Søn27-02-202210:30KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divKFUMOtto Mønsted HallenNørre Allé 53
2200 København N Danmark
Otto Mønsteds Hallen25-22
33692717Søn27-02-202215:50Gladsaxe HGLedøje-Smørum HKGladsaxe Sportshalatt: Att: Gladsaxe HG
Vandtårnsvej 55
2860 Søborg Danmark
Gladsaxe Sportshal21-27
33693418Søn06-03-202214:30Freja HKKFUMBellahøj HallerneBellahøjvej 1
2700 Brønshøj Danmark
Bellahøj Hallen21-24
33693018Søn06-03-202215:45Espergærde IF - Ønsker S2VHC/Vidar 2 Espergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen19-22
33692918Søn06-03-202216:15Helsingør Håndbold 2Københavns Håndboldklub Helsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 121-33
33693318Søn06-03-202218:15Gladsaxe HGKSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divGladsaxe Sportshalatt: Att: Gladsaxe HG
Vandtårnsvej 55
2860 Søborg Danmark
Gladsaxe Sportshal16-21
33693619Tir08-03-202218:30VHC/Vidar 2 Gladsaxe HGVanløsehallenHirtshalsvej  6 A+C
2720 Vanløse Danmark
Vanløsehal 225-20
33693819Tor10-03-202219:15KFUMEspergærde IF - Ønsker S2Emdrup HallenNøkkerosevej 23
2400 København NV Danmark
Emdrup Hallen22-21
33694019Søn13-03-202212:00KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divHelsingør Håndbold 2Otto Mønsted HallenNørre Allé 53
2200 København N Danmark
Otto Mønsteds Hallen36-16
33689512Søn13-03-202215:00Københavns Håndboldklub Espergærde IF - Ønsker S2Rypark HallenLyngbyvej 110
2100 København Ø Danmark
Rypark Hallen23-14
33689211Søn20-03-202212:55KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divVHC/Vidar 2 Otto Mønsted HallenNørre Allé 53
2200 København N Danmark
Otto Mønsteds Hallen24-11
33694620Søn20-03-202215:00Freja HKKøbenhavns Håndboldklub Bellahøj HallerneBellahøjvej 1
2700 Brønshøj Danmark
Bellahøj Hallen27-24
33694220Tor24-03-202219:15Espergærde IF - Ønsker S2KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divEspergærde-hallenIdrætsvej 5
3060 Espergærde Danmark
Espergærde-hallen12-22
33695422Lør26-03-202215:15VHC/Vidar 2 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. divVanløsehallenHirtshalsvej  6 A+C
2720 Vanløse Danmark
Vanløsehal 224-24
33695822Søn27-03-202215:00Freja HKHelsingør Håndbold 2Bellahøj HallerneBellahøjvej 1
2700 Brønshøj Danmark
Bellahøj Hallen30-26
33695522Søn27-03-202217:15Københavns Håndboldklub KFUMRypark HallenLyngbyvej 110
2100 København Ø Danmark
Rypark Hallen16-15
33695722Søn27-03-202218:00Gladsaxe HGEspergærde IF - Ønsker S2Gladsaxe Sportshalatt: Att: Gladsaxe HG
Vandtårnsvej 55
2860 Søborg Danmark
Gladsaxe Sportshal20-27
33695021Lør02-04-202212:20KFUMVHC/Vidar 2 Emdrup HallenNøkkerosevej 23
2400 København NV Danmark
Emdrup Hallen30-21
33695121Søn03-04-202212:20Ledøje-Smørum HKKøbenhavns Håndboldklub Ledøje - Smørum IdrætscenterFlodvej 62
2765 Smørum Danmark
Ledøje-Smørum-hal 123-18
33694721Søn03-04-202218:00Helsingør Håndbold 2Gladsaxe HGHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 123-22
33694120Lør09-04-202215:00Helsingør Håndbold 2Ledøje-Smørum HKHelsingør-hallenGl Hellebækvej 63
3000 Helsingør Danmark
Helsingør-hallen 130-30
33692517Lør09-04-202216:00Københavns Håndboldklub VHC/Vidar 2 Rypark HallenLyngbyvej 110
2100 København Ø Danmark
Rypark Hallen26-19