Komplet kampprogram
Elite Cup U-15 Drenge, 2. runde, Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3868761Ons17-11-202118:00ØBG Silkeborg, 1. Div.Skive fH, 1. Div.Balle SkolehalBalle Kirkevej 120
8600 Silkeborg Danmark
Balle Skolehal28-23
3868711Ons17-11-202119:00ØBG Silkeborg 2, 2. Div.Hornbæk SF, 1. Div.Balle SkolehalBalle Kirkevej 120
8600 Silkeborg Danmark
Balle Skolehal21-22
3868741Tor18-11-202117:30Skive FH 2, 2.Div.Mejdal-Halgård, 1. Div.Kulturcenter Skive Skyttevej 2
7800 Skive Danmark
Interfjord Arena16-31
3868791Tor18-11-202117:45Kolding IF, 1. Div.Team Haderslev KFUM, 1. Div.Sydbank Arena Ambolten 6
6000 Kolding Danmark
Sydbank Arena 1 - bane 121-24
3868771Tor18-11-202118:30Silkeborg IF, 2. Div.Tvis, 1. Div.Vestergade-HallenVestergade 80
8600 Silkeborg Danmark
Vestergade-Hallen25-24
3868721Søn21-11-202114:30BMI/Odder Alliancen, 1. Div.AGF, Århus, 1. Div.Egelund IdrætscenterBredgade 5
8340 Malling Danmark
Egelund Idræts Center hal 120-28
3868661Tir23-11-202120:10Aars HK, 1. Div.Aabybro HK, 1. Div.Idrætscenter ØstermarkenØstermarken 22
9600 Aars Danmark
Idrætscenter Østermarken 130-25
3868731Ons24-11-202118:20AGF, Århus 2, 2. Div.Silkeborg-Voel KFUM, 1. Div.FrederiksbjerghallerneF.Vestergaards Gade 5
8000 Århus C Danmark
Frederiksbjerghallen 222-32
3868751Ons24-11-202118:30Bjerringbro FH, 1. Div.Gødvad GIF, 1. Div.Bjerringbro Idræts- & Kulturcenteratt: Keld Schytt
Vestre Ringvej 7
8850 Bjerringbro Danmark
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 10-0Hjemmehold taberdømt
3868671Tor25-11-202119:00Skibsby/Højene IF, 1. Div.Nøvling IF, 1. Div.Højenehallen, HjørringVellingshøjvej 380
9800 Hjørring Danmark
Højenehallen, Hjørring24-26
3868691Fre26-11-202119:15AGF, Århus 3, 2. Div.HEI, Skæring, 1. Div.FrederiksbjerghallerneF.Vestergaards Gade 5
8000 Århus C Danmark
Frederiksbjerghallen 219-22
3868781Søn28-11-202117:00Vejle Håndbold Klub, 1. Div.Skjern Håndbold, 1. Div.DGI-huset VejleWilly Sørensens Plads 5
7100 Vejle Danmark
DGI-huset Vejle, Hal 328-23
3868801Tir30-11-202118:45Vinding SF, 2. Div.Skanderborg Håndbold, 1. Div.Vinding Idræts Center Nygårdsvej 10
7100 Vejle Danmark
Vinding Idræts Center, Vejle 10-32
3868681Tir30-11-202119:00Nibe HK, 2. Div.Sæby HK, 2. Div.Nibe Idræts- & KulturCenterHobrovej 36
9240 Nibe Danmark
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 129-26
3868811Ons01-12-202119:00Team Esbjerg HK , 2. Div.Fredericia HK , 2. Div.Blue Water Dokken, EsbjergGl Vardevej 82
6700 Esbjerg Danmark
Blue Water Dokken36-15
3868701Tor02-12-202100:00Søndermarkens IK, 1. Div.Team Favrskov Håndbold, 1. Div.Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentretatt: Keld Jørgensen
Liseborgvej 37
8800 Viborg Danmark
Liseborgcentret 0-0Hjemmehold taberdømt