Komplet kampprogram
Serie 3 Damer, Pulje 3
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3724021Søn03-10-202115:00Tuse IF Håndbold 2NFØ Håndbold 2Tuse-hallenTuse Byvej 8
Tuse
4300 Holbæk Danmark
Tuse-hallen19-7
3724031Tir05-10-202120:15Raklev G&I 3Fuglede IFKalundborg-hallerneJ Hagemann-Petersens Alle 11
4400 Kalundborg Danmark
Kalundborg-hallerne (ny)14-11
3724052Søn10-10-202112:00Fuglede IFTuse IF Håndbold 2Hvidebæk-hallenBygaden 19 A
4490 Jerslev Sjælland Danmark
Hvidebæk-hallen13-11
3724062Søn10-10-202117:15HK Lammefjorden 2Raklev G&I 3Svinninge Sportscenteratt: Thomas Birch
Svinningehallen 1
4520 Svinninge Danmark
Svinninge-hallen18-16
3724072Tir12-10-202119:55NFØ Håndbold 2Løve-Høng Håndbold 2Benløse-hallenPræstevej 19
Benløse
4100 Ringsted Danmark
Benløse-hallen13-25
3724041Ons13-10-202120:15Løve-Høng Håndbold 2HK Lammefjorden 2Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenRosenvænget 23
4270 Høng Danmark
Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen13-11
3724083Søn24-10-202111:00Tuse IF Håndbold 2HK Lammefjorden 2Tuse-hallenTuse Byvej 8
Tuse
4300 Holbæk Danmark
Tuse-hallen16-8
3724103Søn24-10-202112:00Fuglede IFNFØ Håndbold 2Hvidebæk-hallenBygaden 19 A
4490 Jerslev Sjælland Danmark
Hvidebæk-hallen13-17
3724093Søn24-10-202116:00Raklev G&I 3Løve-Høng Håndbold 2Røsnæshallenatt: Ulla G. Lorentsen, halinspektør
Elledevej 29
4400 Kalundborg Danmark
Røsnæshallen22-22
3724124Søn31-10-202115:10HK Lammefjorden 2Fuglede IFVallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterIdrætsvej 3
4534 Hørve Danmark
V-H Kultur- & Idrætscenter14-22
3724134Tir02-11-202119:55NFØ Håndbold 2Raklev G&I 3Benløse-hallenPræstevej 19
Benløse
4100 Ringsted Danmark
Benløse-hallen21-18
3724114Ons03-11-202120:15Løve-Høng Håndbold 2Tuse IF Håndbold 2Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenRosenvænget 23
4270 Høng Danmark
Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen9-14
3724145Søn07-11-202112:50Tuse IF Håndbold 2Raklev G&I 3Tuse-hallenTuse Byvej 8
Tuse
4300 Holbæk Danmark
Tuse-hallen22-8
3724165Søn07-11-202118:10NFØ Håndbold 2HK Lammefjorden 2Nordrup-hallenFarendløsevej 20
4100 Ringsted Danmark
Nordrup-hallen10-18
3724155Ons10-11-202120:15Løve-Høng Håndbold 2Fuglede IFKultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenRosenvænget 23
4270 Høng Danmark
Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen24-9
3724196Søn14-11-202116:20HK Lammefjorden 2NFØ Håndbold 2Svinninge Sportscenteratt: Thomas Birch
Svinningehallen 1
4520 Svinninge Danmark
Svinninge-hallen18-19
3724176Søn14-11-202117:30Raklev G&I 3Tuse IF Håndbold 2Røsnæshallenatt: Ulla G. Lorentsen, halinspektør
Elledevej 29
4400 Kalundborg Danmark
Røsnæshallen14-23
3724186Tir16-11-202119:15Fuglede IFLøve-Høng Håndbold 2Hvidebæk-hallenBygaden 19 A
4490 Jerslev Sjælland Danmark
Hvidebæk-hallen19-19
3724238Søn21-11-202112:50Tuse IF Håndbold 2Fuglede IFTuse-hallenTuse Byvej 8
Tuse
4300 Holbæk Danmark
Tuse-hallen17-11
3724248Søn21-11-202116:40Raklev G&I 3HK Lammefjorden 2Røsnæshallenatt: Ulla G. Lorentsen, halinspektør
Elledevej 29
4400 Kalundborg Danmark
Røsnæshallen25-21
3724258Ons24-11-202120:15Løve-Høng Håndbold 2NFØ Håndbold 2Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenRosenvænget 23
4270 Høng Danmark
Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen20-17
3724217Søn28-11-202117:15HK Lammefjorden 2Løve-Høng Håndbold 2Vallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterIdrætsvej 3
4534 Hørve Danmark
V-H Kultur- & Idrætscenter15-27
3724207Tir30-11-202119:15Fuglede IFRaklev G&I 3Hvidebæk-hallenBygaden 19 A
4490 Jerslev Sjælland Danmark
Hvidebæk-hallen9-21
3724227Tir30-11-202119:55NFØ Håndbold 2Tuse IF Håndbold 2Benløse-hallenPræstevej 19
Benløse
4100 Ringsted Danmark
Benløse-hallen17-23
3724289Tir07-12-202119:55NFØ Håndbold 2Fuglede IFBenløse-hallenPræstevej 19
Benløse
4100 Ringsted Danmark
Benløse-hallen19-15
3724269Ons08-12-202120:15Løve-Høng Håndbold 2Raklev G&I 3Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenRosenvænget 23
4270 Høng Danmark
Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen23-10
37243110Søn12-12-202112:00Fuglede IFHK Lammefjorden 2Hvidebæk-hallenBygaden 19 A
4490 Jerslev Sjælland Danmark
Hvidebæk-hallen13-7
37242910Søn12-12-202112:50Tuse IF Håndbold 2Løve-Høng Håndbold 2VipperødhallenRensdyrvej 4
4390 Vipperød Danmark
Vipperødhallen26-19
37243010Søn12-12-202116:25Raklev G&I 3NFØ Håndbold 2Røsnæshallenatt: Ulla G. Lorentsen, halinspektør
Elledevej 29
4400 Kalundborg Danmark
Røsnæshallen17-22
3724279Ons15-12-202119:30HK Lammefjorden 2Tuse IF Håndbold 2Svinninge Sportscenteratt: Thomas Birch
Svinningehallen 1
4520 Svinninge Danmark
Svinninge-hallen9-25