Komplet kampprogram
U-11 Drenge C - 1. halvdel, Pulje 4
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3707881Søn03-10-202112:00Løve-Høng HåndboldHolbæk Jernløse Stenhus HåndboldKultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenRosenvænget 23
4270 Høng Danmark
Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenROK
3707871Søn03-10-202113:00Raklev G&I Svebølle BIRøsnæshallenatt: Ulla G. Lorentsen, halinspektør
Elledevej 29
4400 Kalundborg Danmark
RøsnæshallenROK
3707861Søn03-10-202116:15Mørkøv KFUMHK Lammefjorden 2Mørkøv-hallenSkamstrupvej 7
4440 Mørkøv Danmark
Mørkøv-hallenROK
3707902Søn10-10-202109:50Holbæk Jernløse Stenhus HåndboldRaklev G&I Holbæk SportsbySports Alle 1
4300 Holbæk Danmark
Holbæk SportsbyROK
3707912Søn10-10-202111:10HK Lammefjorden 2Løve-Høng HåndboldSvinninge Sportscenteratt: Thomas Birch
Svinningehallen 1
4520 Svinninge Danmark
Svinninge-hallenROK
3707892Søn10-10-202114:00Svebølle BIMørkøv KFUMSvebølle-hallenHøjvangen 10
4470 Svebølle Danmark
Svebølle-hallenROK
3707943Søn24-10-202111:00Svebølle BIHK Lammefjorden 2Svebølle-hallenHøjvangen 10
4470 Svebølle Danmark
Svebølle-hallenROK
3707923Søn24-10-202111:30Mørkøv KFUMHolbæk Jernløse Stenhus HåndboldMørkøv-hallenSkamstrupvej 7
4440 Mørkøv Danmark
Mørkøv-hallenROK
3707933Tir26-10-202117:40Raklev G&I Løve-Høng HåndboldRøsnæshallenatt: Ulla G. Lorentsen, halinspektør
Elledevej 29
4400 Kalundborg Danmark
RøsnæshallenROK
3707964Lør30-10-202116:15Holbæk Jernløse Stenhus HåndboldSvebølle BIJernløse-hallenGl. Skovvej 150 B
4420 Regstrup Danmark
Jernløse-hallenROK
3707954Søn31-10-202112:00Løve-Høng HåndboldMørkøv KFUMKultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenRosenvænget 23
4270 Høng Danmark
Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenROK
3707974Tir02-11-202117:15HK Lammefjorden 2Raklev G&I Svinninge Sportscenteratt: Thomas Birch
Svinningehallen 1
4520 Svinninge Danmark
Svinninge-hallenROK
3707995Søn07-11-202110:00Løve-Høng HåndboldSvebølle BIKultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenRosenvænget 23
4270 Høng Danmark
Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenROK
3707985Søn07-11-202111:30Mørkøv KFUMRaklev G&I Mørkøv-hallenSkamstrupvej 7
4440 Mørkøv Danmark
Mørkøv-hallenROK
3708005Søn07-11-202111:50HK Lammefjorden 2Holbæk Jernløse Stenhus HåndboldVallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterIdrætsvej 3
4534 Hørve Danmark
V-H Kultur- & IdrætscenterROK
3708026Søn14-11-202114:00Svebølle BILøve-Høng HåndboldSvebølle-hallenHøjvangen 10
4470 Svebølle Danmark
Svebølle-hallenROK
3708036Søn14-11-202117:25Holbæk Jernløse Stenhus HåndboldHK Lammefjorden 2Holbæk SportsbySports Alle 1
4300 Holbæk Danmark
Holbæk SportsbyROK
3708088Søn21-11-202109:00Raklev G&I Holbæk Jernløse Stenhus HåndboldRøsnæshallenatt: Ulla G. Lorentsen, halinspektør
Elledevej 29
4400 Kalundborg Danmark
RøsnæshallenROK
3708078Søn21-11-202113:00Mørkøv KFUMSvebølle BIMørkøv-hallenSkamstrupvej 7
4440 Mørkøv Danmark
Mørkøv-hallenROK
3708016Tir23-11-202117:45Raklev G&I Mørkøv KFUMRøsnæshallenatt: Ulla G. Lorentsen, halinspektør
Elledevej 29
4400 Kalundborg Danmark
RøsnæshallenROK
3708047Tor25-11-202118:30Svebølle BIRaklev G&I Svebølle-hallenHøjvangen 10
4470 Svebølle Danmark
Svebølle-hallenROK
3708057Søn28-11-202109:50Holbæk Jernløse Stenhus HåndboldLøve-Høng HåndboldHolbæk SportsbySports Alle 1
4300 Holbæk Danmark
Holbæk SportsbyROK
3708067Søn28-11-202111:05HK Lammefjorden 2Mørkøv KFUMVallekilde-Hørve Kultur- & IdrætscenterIdrætsvej 3
4534 Hørve Danmark
V-H Kultur- & IdrætscenterROK
3708109Søn05-12-202112:00Løve-Høng HåndboldRaklev G&I Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenRosenvænget 23
4270 Høng Danmark
Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenROK
3708119Søn05-12-202115:45Holbæk Jernløse Stenhus HåndboldMørkøv KFUMJernløse-hallenGl. Skovvej 150 B
4420 Regstrup Danmark
Jernløse-hallenROK
3708098Man06-12-202117:40Løve-Høng HåndboldHK Lammefjorden 2Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenRosenvænget 23
4270 Høng Danmark
Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallenROK
3708129Tor09-12-202117:10HK Lammefjorden 2Svebølle BIGislinge SportshalSkolevej 4
4532 Gislinge Danmark
Gislinge SportshalROKHjemmehold taberdømt
37081410Søn12-12-202109:30Raklev G&I HK Lammefjorden 2Røsnæshallenatt: Ulla G. Lorentsen, halinspektør
Elledevej 29
4400 Kalundborg Danmark
RøsnæshallenROKUdehold taberdømt
37081310Søn12-12-202111:30Mørkøv KFUMLøve-Høng HåndboldMørkøv-hallenSkamstrupvej 7
4440 Mørkøv Danmark
Mørkøv-hallenROK
37081510Tir14-12-202117:30Svebølle BIHolbæk Jernløse Stenhus HåndboldSvebølle-hallenHøjvangen 10
4470 Svebølle Danmark
Svebølle-hallenROK