Stilling
U-11 Pige A (Kortbane), Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
4952801Søn02-10-202211:00Sanderum Håndbold Højby S.& G.SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
SanderumhallenROK
4952781Søn02-10-202211:15Tved G.& I.Kerteminde HKTvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
TvedhallenROK
4952791Søn02-10-202214:30Nyborg GIFGOG HåndboldNyborghallerneHalvej 1
5800 Nyborg Danmark
Nyborghallerne 1ROK
4952771Søn02-10-202214:30TPI-OdenseIF Stjernen OdensePaarup-Hallerneatt: Ole Vebel Hansen
Paarupvej 21
5210 Odense Nv Danmark
Paarup-Hallerne 2ROK
4952822Søn09-10-202209:00IF Stjernen OdenseSanderum Håndbold Skt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
4952832Søn09-10-202210:45Højby S.& G.Nyborg GIFHøjbyhallerneatt: Allan Jensen
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - OpvisningshallenROK
4952862Søn09-10-202211:00GOG HåndboldTved G.& I.Phønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 - KortbaneROK
4952852Søn09-10-202212:00DHG OdenseTPI-OdenseDalumhallerneatt: Michael Andersen
Mejerivej 1
5260 Odense S Danmark
Dalumhallen - Hal 2ROK
4952893Ons12-10-202218:00IF Stjernen OdenseKerteminde HKSkt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
4952913Søn23-10-202210:15GOG HåndboldDHG OdensePhønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 - KortbaneROK
4952883Søn23-10-202210:15Tved G.& I.Nyborg GIFTvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
TvedhallenROK
4952873Søn23-10-202213:15TPI-OdenseHøjby S.& G.Paarup-Hallerneatt: Ole Vebel Hansen
Paarupvej 21
5210 Odense Nv Danmark
Paarup-Hallerne 2ROK
4952944Fre28-10-202218:15Kerteminde HKGOG HåndboldKerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde IdrætscenterROK
4952954Søn30-10-202210:30Sanderum Håndbold TPI-OdenseSanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
SanderumhallenROK
4952964Søn30-10-202211:15DHG OdenseTved G.& I.Dalumhallerneatt: Michael Andersen
Mejerivej 1
5260 Odense S Danmark
Dalumhallen - Hal 2ROK
4952934Søn30-10-202212:15Højby S.& G.IF Stjernen OdenseHøjbyhallerneatt: Allan Jensen
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - Hal 2 ROK
4953005Søn06-11-202209:00Sanderum Håndbold GOG HåndboldSanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
SanderumhallenROK
4952985Søn06-11-202210:25IF Stjernen OdenseNyborg GIFSkt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
4952995Søn06-11-202213:15Kerteminde HKDHG OdenseKerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde IdrætscenterROK
4952975Søn06-11-202217:15TPI-OdenseTved G.& I.Paarup-Hallerneatt: Ole Vebel Hansen
Paarupvej 21
5210 Odense Nv Danmark
Paarup-Hallerne 2ROK
4953046Søn13-11-202210:15Højby S.& G.Kerteminde HKHøjbyhallerneatt: Allan Jensen
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - OpvisningshallenROK
4953026Søn13-11-202210:20Tved G.& I.IF Stjernen OdenseTvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
TvedhallenROK
4953056Søn13-11-202210:30DHG OdenseSanderum Håndbold Dalumhallerneatt: Michael Andersen
Mejerivej 1
5260 Odense S Danmark
Dalumhallen - Hal 1ROK
4953036Søn13-11-202211:30Nyborg GIFTPI-OdenseNyborghallerneHalvej 1
5800 Nyborg Danmark
Nyborghallerne 1ROK
4953107Søn20-11-202210:30Sanderum Håndbold Kerteminde HKSanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
SanderumhallenROK
4953087Søn20-11-202211:00Tved G.& I.Højby S.& G.Tvedhallenatt: Att. Kent Jensen
Skolevej 4 A
Tved
5700 Svendborg Danmark
TvedhallenROK
4953097Søn20-11-202211:30Nyborg GIFDHG OdenseNyborghallerneHalvej 1
5800 Nyborg Danmark
Nyborghallerne 1ROK
4953077Søn20-11-202212:45TPI-OdenseGOG HåndboldPaarup-Hallerneatt: Ole Vebel Hansen
Paarupvej 21
5210 Odense Nv Danmark
Paarup-Hallerne 2ROK
4953158Lør03-12-202209:00Sanderum Håndbold Tved G.& I.SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
SanderumhallenROK
4953148Lør03-12-202212:15Kerteminde HKNyborg GIFKerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde IdrætscenterROK
4953138Lør03-12-202212:30Højby S.& G.GOG HåndboldHøjbyhallerneatt: Allan Jensen
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - Hal 2 ROK
4953128Søn04-12-202210:40IF Stjernen OdenseDHG OdenseSkt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
4953209Tir06-12-202217:00DHG OdenseHøjby S.& G.Dalumhallerneatt: Michael Andersen
Mejerivej 1
5260 Odense S Danmark
Dalumhallen - Hal 1ROK
4953179Søn11-12-202210:30TPI-OdenseKerteminde HKPaarup-Hallerneatt: Ole Vebel Hansen
Paarupvej 21
5210 Odense Nv Danmark
Paarup-Hallerne 1ROK
4953219Søn11-12-202212:30GOG HåndboldIF Stjernen OdensePhønix Tag Arenaatt: Søren Kildelund
Stærkærvej 1
5884 Gudme Danmark
Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 - KortbaneROK
4953199Søn11-12-202215:15Nyborg GIFSanderum Håndbold NyborghallerneHalvej 1
5800 Nyborg Danmark
Nyborghallerne 1ROK