Stilling
Serie 2 Herrer (2. Halvs) , Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
5330041Søn08-01-202313:50Tåsinge HK Nyborg GIF 3Tåsingehallenatt: Flemming Jensen
Eskærvej 65
Troense
5700 Svendborg Danmark
Tåsingehallen27-22
5330031Søn08-01-202316:25Årslev HåndboldFaaborg ØH 4ÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
Årslevhallen13-20
5330061Søn08-01-202316:30Bellinge IF 2Otterup HK 3Rasmus Rask Hallen/ v. Bellinge IFBrændekildevej 22
5250 Odense Sv Danmark
Rasmus Rask Hallen28-23
5330021Søn08-01-202317:50Kerteminde HK 3Bolbro GIFKerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde Idrætscenter28-17
5330071Tir10-01-202319:30HF LangelandBR 66 LangeskovBagenkophallenatt: Tina Nielsen
Stationsvej 6
5935 Bagenkop Danmark
Bagenkophallen17-20
5330143Tir10-01-202320:00Tåsinge HK Bolbro GIFTåsingehallenatt: Flemming Jensen
Eskærvej 65
Troense
5700 Svendborg Danmark
Tåsingehallen25-16
5330112Tor12-01-202320:30Sanderum Håndbold Kerteminde HK 3SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
Sanderumhallen15-16
5330092Lør14-01-202313:00Faaborg ØH 4HF LangelandRise Sparekasse Forumatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Rise Sparekasse Forum - hal 125-16
5330132Lør14-01-202313:40Otterup HK 3Årslev HåndboldOtterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen0-0Udehold taberdømt
5330082Søn15-01-202311:30Bolbro GIFBellinge IF 2Bolbrohallenatt: Bo Hansen
Friggasvej 14
5200 Odense V Danmark
Bolbrohallen24-23
5330122Søn15-01-202316:00BR 66 LangeskovTåsinge HK Langeskov Idrætscenter Børmosevej 3
5550 Langeskov Danmark
Langeskov Idrætscenter - Hal 221-23
5330163Tor19-01-202321:00Årslev HåndboldKerteminde HK 3ÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
Årslevhallen18-27
5330183Søn22-01-202314:00Bellinge IF 2HF LangelandRasmus Rask Hallen/ v. Bellinge IFBrændekildevej 22
5250 Odense Sv Danmark
Rasmus Rask Hallen22-20
5330173Søn22-01-202315:30Sanderum Håndbold Otterup HK 3SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
Sanderumhallen23-14
5330153Søn22-01-202316:30Nyborg GIF 3Faaborg ØH 4NyborghallerneHalvej 1
5800 Nyborg Danmark
Nyborghallerne 126-22
5330234Tor26-01-202320:45Kerteminde HK 3Bellinge IF 2Kerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde Idrætscenter25-18
5330214Lør28-01-202313:00Faaborg ØH 4BR 66 LangeskovRise Sparekasse Forumatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Rise Sparekasse Forum - hal 122-20
5330224Lør28-01-202317:05Otterup HK 3Nyborg GIF 3Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen22-20
5330204Søn29-01-202314:00Bolbro GIFSanderum Håndbold Bolbrohallenatt: Bo Hansen
Friggasvej 14
5200 Odense V Danmark
Bolbrohallen11-14
5330244Tir31-01-202320:00HF LangelandTåsinge HK Bagenkophallenatt: Tina Nielsen
Stationsvej 6
5935 Bagenkop Danmark
Bagenkophallen20-28
5330285Tor02-02-202320:00Tåsinge HK Kerteminde HK 3Tåsingehallenatt: Flemming Jensen
Eskærvej 65
Troense
5700 Svendborg Danmark
Tåsingehallen24-18
5330265Fre03-02-202318:15Faaborg ØH 4Bolbro GIFKorinthhallenatt: Tonny Jensen
Vinkelvej 5
Korinth
5600 Faaborg Danmark
Korinthhallen21-19
5330305Søn05-02-202313:00BR 66 LangeskovOtterup HK 3Langeskov Idrætscenter Børmosevej 3
5550 Langeskov Danmark
Langeskov Idrætscenter - Hal 130-15
5330295Søn05-02-202317:30Bellinge IF 2Sanderum Håndbold Rasmus Rask Hallen/ v. Bellinge IFBrændekildevej 22
5250 Odense Sv Danmark
Rasmus Rask Hallen23-23
5330275Søn05-02-202319:00Nyborg GIF 3Årslev HåndboldNyborghallerneHalvej 1
5800 Nyborg Danmark
Nyborghallerne 127-20
5330346Tor23-02-202321:00Årslev HåndboldTåsinge HK ÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
Årslevhallen11-21
5330366Lør25-02-202313:40Otterup HK 3HF LangelandOtterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen24-25
5330326Søn26-02-202315:00Bolbro GIFNyborg GIF 3Bolbrohallenatt: Bo Hansen
Friggasvej 14
5200 Odense V Danmark
Bolbrohallen18-28
5330356Søn26-02-202315:30Sanderum Håndbold BR 66 LangeskovSanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
Sanderumhallen14-22
5330336Søn26-02-202317:50Kerteminde HK 3Faaborg ØH 4Kerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde Idrætscenter25-22
53306010Tir28-02-202319:15Bellinge IF 2Tåsinge HK Rasmus Rask Hallen/ v. Bellinge IFBrændekildevej 22
5250 Odense Sv Danmark
Rasmus Rask Hallen18-32
53306110Tor02-03-202319:30HF LangelandÅrslev HåndboldLangelandshallenEngdraget 10
5900 Rudkøbing Danmark
Langelandshallen20-13
53305710Tor02-03-202320:00Faaborg ØH 4Sanderum Håndbold Korinthhallenatt: Tonny Jensen
Vinkelvej 5
Korinth
5600 Faaborg Danmark
Korinthhallen14-19
53305610Tor02-03-202320:15Bolbro GIFOtterup HK 3Bolbrohallenatt: Bo Hansen
Friggasvej 14
5200 Odense V Danmark
Bolbrohallen23-19
5330559Tor02-03-202320:30BR 66 LangeskovBellinge IF 2Langeskov Idrætscenter Børmosevej 3
5550 Langeskov Danmark
Langeskov Idrætscenter - Hal 128-20
53305810Fre03-03-202320:00Nyborg GIF 3BR 66 LangeskovNyborghallerneHalvej 1
5800 Nyborg Danmark
Nyborghallerne 129-28
5330539Søn05-03-202312:15Sanderum Håndbold HF LangelandSanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
Sanderumhallen28-18
5330519Søn05-03-202315:30Faaborg ØH 4Tåsinge HK Rise Sparekasse Forumatt: Erik Andersen
Sundvænget 4
5600 Faaborg Danmark
Rise Sparekasse Forum - hal 113-22
5330529Man06-03-202319:45Nyborg GIF 3Kerteminde HK 3NyborghallerneHalvej 1
5800 Nyborg Danmark
Nyborghallerne 122-22
5330488Tir07-03-202320:00Tåsinge HK Otterup HK 3Tåsingehallenatt: Flemming Jensen
Eskærvej 65
Troense
5700 Svendborg Danmark
Tåsingehallen24-21
5330509Tor09-03-202320:15Bolbro GIFÅrslev HåndboldBolbrohallenatt: Bo Hansen
Friggasvej 14
5200 Odense V Danmark
Bolbrohallen24-20
5330478Lør11-03-202311:00Kerteminde HK 3BR 66 LangeskovMunkebo Idrætscenteratt: Allan Sjørslev
Mosevangen 2
5330 Munkebo Danmark
Munkebo Idrætscenter18-17
5330468Lør11-03-202312:50HF LangelandNyborg GIF 3Humblehallenatt: Halinspektør Kim Røpke
Hallinggade 25 B
5932 Humble Danmark
Humblehallen24-23
5330458Søn12-03-202316:30Bellinge IF 2Faaborg ØH 4Rasmus Rask Hallen/ v. Bellinge IFBrændekildevej 22
5250 Odense Sv Danmark
Rasmus Rask Hallen21-18
5330498Tir14-03-202321:00Årslev HåndboldSanderum Håndbold ÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
Årslevhallen15-20
5330407Fre17-03-202319:00Nyborg GIF 3Bellinge IF 2NyborghallerneHalvej 1
5800 Nyborg Danmark
Nyborghallerne 128-23
5330427Søn19-03-202311:00Sanderum Håndbold Tåsinge HK SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
Sanderumhallen16-25
5330387Søn19-03-202314:20Bolbro GIFHF LangelandBolbrohallenatt: Bo Hansen
Friggasvej 14
5200 Odense V Danmark
Bolbrohallen26-12
5330437Søn19-03-202315:15BR 66 LangeskovÅrslev HåndboldLangeskov Idrætscenter Børmosevej 3
5550 Langeskov Danmark
Langeskov Idrætscenter - Hal 225-15
5330417Tir21-03-202319:30Otterup HK 3Kerteminde HK 3Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Hal 119-27
53306311Lør25-03-202311:55Otterup HK 3Faaborg ØH 4Otterup IdrætscenterStadionvej 50
5450 Otterup Danmark
Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen15-23
53306411Lør25-03-202315:30Sanderum Håndbold Nyborg GIF 3SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
Sanderumhallen21-26
53306211Søn26-03-202313:00BR 66 LangeskovBolbro GIFLangeskov Idrætscenter Børmosevej 3
5550 Langeskov Danmark
Langeskov Idrætscenter - Hal 229-20
53306511Søn26-03-202315:00Kerteminde HK 3HF LangelandKerteminde Idrætscenter Enggade 19
5300 Kerteminde Danmark
Kerteminde Idrætscenter16-16
53306711Søn26-03-202315:00Årslev HåndboldBellinge IF 2ÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
Årslevhallen17-20