Stilling
U-11 Pige B (2. Halvs) (Kortbane), Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
5355601Søn08-01-202310:30Årslev HåndboldTPI-OdenseÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
ÅrslevhallenROK
5355621Søn08-01-202311:30Højby S.& G.Brenderup IFHøjbyhallerneatt: Allan Jensen
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - Hal 2 ROK
5355631Søn08-01-202311:45Haarby IFTommerup HKHaarbyhallerneatt: Børge Pedersen
Svinget 1
5683 Haarby Danmark
Haarbyhallerne - Hal 1ROK
5355611Tir10-01-202317:45Allesø GFSanderum Håndbold Allesøhallenatt: Halinspektøren
Søhusvej 255
Allesø
5270 Odense N Danmark
AllesøhallenROK
5355692Lør14-01-202310:30Tommerup HKHøjby S.& G.Fyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - MultihallenROK
5355672Lør14-01-202311:15IF Stjernen Odense 1Allesø GFSkt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
5355682Søn15-01-202309:00Sanderum Håndbold Årslev HåndboldSanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
SanderumhallenROK
5355733Søn22-01-202309:45Sanderum Håndbold Tommerup HKSanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
SanderumhallenROK
5355723Søn22-01-202310:15Højby S.& G.Årslev HåndboldHøjbyhallerneatt: Allan Jensen
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - OpvisningshallenROK
5355713Søn22-01-202313:30Allesø GFTPI-OdenseAllesøhallenatt: Halinspektøren
Søhusvej 255
Allesø
5270 Odense N Danmark
AllesøhallenROK
5355774Tor26-01-202317:15Årslev HåndboldAllesø GFÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
ÅrslevhallenROK
5355784Søn29-01-202309:00Tommerup HKIF Stjernen Odense 1Fyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - IdrætshallenROK
5355764Søn29-01-202310:00Brenderup IFHaarby IFBrenderup AktivitetscenterKirkevej 13
5464 Brenderup Fyn Danmark
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1ROK
5355754Søn29-01-202312:45TPI-OdenseSanderum Håndbold Paarup-Hallerneatt: Ole Vebel Hansen
Paarupvej 21
5210 Odense Nv Danmark
Paarup-Hallerne 2ROK
5355815Lør04-02-202310:45IF Stjernen Odense 1Årslev HåndboldSkt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
5355805Søn05-02-202310:00Brenderup IFTPI-OdenseBrenderup AktivitetscenterKirkevej 13
5464 Brenderup Fyn Danmark
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1ROK
5355835Søn05-02-202311:45Haarby IFHøjby S.& G.Haarbyhallerneatt: Børge Pedersen
Svinget 1
5683 Haarby Danmark
Haarbyhallerne - Hal 1ROK
5355825Søn05-02-202313:30Allesø GFTommerup HKAllesøhallenatt: Halinspektøren
Søhusvej 255
Allesø
5270 Odense N Danmark
AllesøhallenROK
5355652Søn19-02-202315:30TPI-OdenseHaarby IFPaarup-Hallerneatt: Ole Vebel Hansen
Paarupvej 21
5210 Odense Nv Danmark
Paarup-Hallerne 2ROK
5355866Tor23-02-202317:30Årslev HåndboldBrenderup IFÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
ÅrslevhallenROK
5355886Søn26-02-202309:45Sanderum Håndbold Haarby IFSanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
SanderumhallenROK
5355856Søn26-02-202310:30TPI-OdenseIF Stjernen Odense 1Paarup-Hallerneatt: Ole Vebel Hansen
Paarupvej 21
5210 Odense Nv Danmark
Paarup-Hallerne 1ROK
5355876Søn26-02-202312:30Højby S.& G.Allesø GFHøjbyhallerneatt: Allan Jensen
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - OpvisningshallenROK
5355703Søn05-03-202310:00IF Stjernen Odense 1Brenderup IFSkt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
5355907Tor09-03-202317:00Årslev HåndboldTommerup HKÅrslevhallenBøgehøjvej 2
5792 Årslev Danmark
ÅrslevhallenROK
5355937Søn12-03-202310:00Haarby IFIF Stjernen Odense 1Haarbyhallerneatt: Børge Pedersen
Svinget 1
5683 Haarby Danmark
Haarbyhallerne - Hal 1ROK
5355917Søn12-03-202313:30Allesø GFBrenderup IFAllesøhallenatt: Halinspektøren
Søhusvej 255
Allesø
5270 Odense N Danmark
AllesøhallenROK
5355927Søn12-03-202316:00Højby S.& G.Sanderum Håndbold Højbyhallerneatt: Allan Jensen
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - Hal 2 ROK
5355968Søn19-03-202310:00Brenderup IFSanderum Håndbold Brenderup AktivitetscenterKirkevej 13
5464 Brenderup Fyn Danmark
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1ROK
5355978Søn19-03-202310:00IF Stjernen Odense 1Højby S.& G.Skt. Jørgens HallenDanmarksgade 12
5000 Odense C Danmark
Skt. Jørgens HallenROK
5355988Søn19-03-202311:45Haarby IFÅrslev HåndboldHaarbyhallerneatt: Børge Pedersen
Svinget 1
5683 Haarby Danmark
Haarbyhallerne - Hal 1ROK
5355958Søn19-03-202313:00TPI-OdenseTommerup HKPaarup-Hallerneatt: Ole Vebel Hansen
Paarupvej 21
5210 Odense Nv Danmark
Paarup-Hallerne 2ROK
5356049Tir21-03-202317:15Tommerup HKBrenderup IFFyrtårn Tommerupatt: Troels Eriksen
Tallerupvej 85
5690 Tommerup Danmark
Fyrtårn Tommerup - Kortbane- MultihallenROK
5356039Lør25-03-202309:00Sanderum Håndbold IF Stjernen Odense 1SanderumhallenVæddeløbsvej 4
5250 Odense Sv Danmark
SanderumhallenROK
5356029Lør25-03-202309:15Højby S.& G.TPI-OdenseHøjbyhallerneatt: Allan Jensen
Nørrelunden 20 C
Højby
5260 Odense S Danmark
Højbyhallen - OpvisningshallenROK
5356019Søn26-03-202313:30Allesø GFHaarby IFAllesøhallenatt: Halinspektøren
Søhusvej 255
Allesø
5270 Odense N Danmark
AllesøhallenROK